לדף הבית


חיפוש »

תערוכת ’וידיאו מרינה‘

טיילת בת ים / החוף הצפוני (מתחם בן-גוריון-רוטשילד), 25.8.07-1.9.07 – בכל יום מ-20:00 בערב.

האמנים המשתתפים: סיגלית לנדאו, שחר מרקוס, טליה קינן, יאן טיכי, רן סלווין, גיא גולדשטיין, גלעד רטמן, לי ינור, ליאור שביל, דוד בהר, שי עיד-אלוני, בועז אהרונוביץ, מאיר טאטי, נירה פרג ושרון גלזברג.

אוצרת: מילנה גיצין-אדירם.
הפקה: מעין שלף.

פתיחה:

שבת, 25.8.2007, בשעה 21:00, פאב חוף הגולשים -

פתיחה חגיגית והשקת Moby - מוזיאוני בת ים
במעמד ראש העיר, מר שלומי לחיאני

רן סלווין באימפרוביזציית סאונד - וידאו חיה: Memory Tunes
שחר מרקוס במיצג.

בתערוכת החוצות החגיגית משתתפים מיטב אמני הווידאו הישראלים. העבודות יתפרסו על פני המקטע הצפוני של הטיילת ויוצגו במגוון תחומי המדיה (הקרנה על מסכי ענק, מיצבי- וידאו המיועדים עבור חללים מסוימים (site specific), הקרנות על בניינים ומסכי פלסמה).

התערוכה תעסוק ביחסים שבין העיר האורבאנית לבין מקורות הטבע שלה. הטיילת היא נקודת המפגש, הגבול וההשקה בין העירוניות הסואנת לבין הטבע הבלתי מוגבל, והתערוכה תנסה לבחון בעזרתה את היחסים הסבוכים שבין הטבע הפראי לבין האורבאניות שמנסה לביית ולתרבת אותו.

שם התערוכה משחק במודע על הקוטביות החברתית שנושאת המילה "מרינה". הוא מתייחס הן למונח האנגלי "מרינה", כמקום שבו עשירי העולם נהנים מחופים פרטיים ומטופחים, והן לשם הפרטי "מרינה" שמקובל ומקושר לתרבות העלייה מחבר המדינות. כך, כבר בשמה מנסה התערוכה למצוא את הקישור ואת הגישור בין התרבויות השונות שממנו נוצר המארג החברתי של העיר.

*** התערוכה תציין את כניסתה של מילנה גיצין-אדירם לתפקידה כמנהלת "MoBY - מוזיאוני בת ים". במסגרת התפקיד תנהל גיצין-אדירם את כל תחום האמנות הפלסטית בעיר ותוביל את הפיכתה של בת ים לאחת הערים הפעילות והמובילות קו אמנותי אורבאני פעיל ושוקק.

*** באירוע הפתיחה יושק גם פסטיבל תיאטרון הרחוב.פורסם בתאריך »
שני, 20 אוגוסט 2007 @ 00:16

בארכיון תחת הקטגוריות »
כללי, אירוע אמנות

תגובות »
אין תגובות

קהילה »
Feed, Trackback


אין תגובות
שליחת תגובה
XHTML: אפשר להשתמש בתגים האלה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>


 
מי אנחנו | הנחיות להגשת חומר | הצטרפות לרשימת התפוצה | תנאי שימוש | צור קשר | חיפוש
האתר מופעל ע"י שחרזדה הוצאה לאור.‏ 2005-2006 © כל הזכויות שמורות.‏